Slovenčina

Zima

Zima je na dovolenku na Donovaloch ako stvorená. Malým i veľkým totiž prináša možnosť vyblázniť sa v dobre známom areáli PARK SNOW Donovaly.

Počas celej sezóny tu bývajú vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie, ale aj čoraz atraktívnejší snowboarding.
Samozrejmosťou sú v stredisku služby na najvyššej úrovni. Využiť môžete napr. požičovne lyží a snowboardov, ski-servisy, ale aj lyžiarske školy pre začiatočníkov.

K dispozícii je viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, z toho je 17 zjazdoviek s dĺžkou viac ako 7 km pravidelne zasnežovaných umelým snehom.
Obrovskou atrakciou sú aj vzrušujúce nočné lyžovačky. Ak milujete adrenalín na snowboarde, vyskúšajte špičkové terény na freeriding a jumpovanie s množstvom railov a prekážok.

Na svahy vás vyvezú lanovky TELEMIX Nová hoľa a 4-sedačky Buly Expres Záhradište, vleky Patočiny a Lomená Poma.

Pre najmenších je k dispozícii najväčší detský Funpark pri lyžiarskej škole Patty Ski.

Navštíviť sa oplatí aj legendárny Snowpark, kde trénujú i slovenskí reprezentanti v snowboardingu a akrobatickom lyžovaní. Prekážky sú na svahoch rozmiestnené od najľahších až po profi stupeň, takže si každý nájde to svoje a môže napredovať svojím tempom. Stav parku býva udržiavaný na najvyššej úrovni počas celej sezóny a počas jazdenia hrá na svahoch hudba z Chillout zóny.

Skipasy možno počas sezóny získať spolu s ubytovaním aj s pomerne výraznou zľavou – až do 20%.